Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola

Székhely:
5932 Gádoros, Iskola u. 4.
Telefon/Fax:
06-68-490-052

Web: http://www.gadorosiskola.hu
Email: nemann@bhn.hu

Publikációk

Könyvjelzőcsere

Fejtsd meg a világod! - Learn to Decode Your World

Az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Szervezete (IASL) évek óta szervez az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Hónapja alkalmából nemzetközi könyvjelzőcsere-programot. Ennek lényege, hogy a jelentkező könyvtárakat a résztvevő diákok számának figyelembe véve a nemzetközi szervezők összesorsolják.

IASL has been organising international bookmark-exchange projects for ages which means that the applied schools are randomly chosen considering only the number of students in each class.

Az idei tanévünk a második alkalom, hogy részt veszünk ebben a programban, mely egyre nagyobb sikert arat diákjaink és tanáraink körében.

It is the second time we take part in this activity and I can truly say that exchanging bookmarks are getting popular amongst students and teachers,as well.

A gyerekek örömmel készítették a külföldi diákoknak a könyvjelzőket. Születtek igazi műalkotások is.

Our students were really happy to make the booksmarks to their partner schools. Some of them turned out to be real pieces of art.

Az 1. és 2. osztályosok Szingapúrba a Stamford American International School tanulóinak küldték könyvjelzőiket.

The first and second graders sent their bookmarks to Singapore:

Cserébe ezeket kapták:

They received these in exchange:

A 3. és 4. osztályosok Hong Kongba a CCC Kei Chun Primary School iskolásaiknak készítették.

The 3rd and 4th graders made bookmarks to a class in Hong Kong.

Ők ilyet kaptak:

They got these ones:

Az 5. osztályosok Indiába, Mohaliba a Learning Paths School diákjainak készítették.

The 5th graders sent theirs to Mohali, India.